Interjero dizainas internetu

Jaunuolio kambarys

Kai ateina laikas lankyti mokyklą – reikia atnaujinti ir kambarį :).

Keitėme visus baldus, šviestuvą ir užuolaidos “surišimą”. Baldai pirkti iš baldų salono. Pagal užsakymą siūtas lovos užtiesalas ir iš tos pat medžiagos užuolaidos “surišimas”, priderintas panašių spalvų ir rašto kilimėlis prie lovos. Parinkome modernų lubinį šviestuvą. Viena siena dekoruota grindų kilimėlio dizainą atkartojančiu lipduku.

Paspaudus nuotrauką ji padidės.

Namo interjeras

Šiam interjerui rinkomės šviesias spalvas, modernius baldus. Tai ne vienadienis sprendimas, jis gerai atrodys ir po dešimties metų.

Dalis baldų gaminta pagal užsakymą, dalis pirkta iš baldų salonų. Kai kurie baldai (pvz. darbo kambario) buvo derinti prie jau pagamintų baldų – nežinant, labai sunku atskirti.

Visos grindys yra šildomos, todėl kilimų naudota labai minimaliai. Visam namui, išskyrus miegamąjį pasirinkta akmens masės, pusiau matinių plytelių danga.

Paspaudus nuotrauką ji padidės.

Namo fasadas

Jei nesutampa nuomonė su architektu dėl namo fasado apdailos, galite kreiptis į mane. 

Padarau 3D vizualizaciją ir Jūs galėsite lengviau įsivaizduoti galutinį variantą.

Štai kaip atrodo vizualizacija ir realizuotas projektas.

Paspaudus nuotrauką ji padidės.

Butas Domeikavoje

Dviejų kambarių butas Kauno rajone. Klientas pageidavo kuo pigiau įrengti nuomai skirtą butą. Vienintelis vertingas dalykas bute buvo klijuotos medienos langai, kurie ir liko. Visą kitą teko keisti. Buvo atsisakyta durų į virtuvę ir svetainę: praardžius dalį sienos buvo apjungta ir tuo pačiu išplėsta virtuvės-koridoriaus-svetainės erdvė. 

Sunku patikėti, bet butui sunaudotų medžiagų, pirktų buities įrengimų bei baldų suma (neįskaičius darbų) sudarė tik 5000 eurų. 

 

Paspaudus nuotrauką ji padidės.
0 Shares